TESLİM ŞEKİLLERİ

KARGONUZU SİZDEN NASIL ALALIM?

Adresten Kargo Alımı

Müşterilerimizin talebi üzerine göndermek istediğiniz kargolarınızın belirteceğiniz adresten alınarak istenilen yere teslim edilmesi hizmetidir. Şubelerimiz, çağrı merkezimiz ve internet sitemiz üzerinden yapacağınız talep ile kuryemiz adresinize gelerek kargonuzu teslim alacaktır.

Şubeden Kargo Alımı

Göndericinin talebi üzerine belirlenen alıcının kargoyu gönderici tarafından belirtilen varış şubesinden kimliğini ibraz ederek alması işlemidir.

KARGONUZU SİZE NASIL TESLİM EDELİM?

Adrese Kargo Teslimi

Kargolarınız, fatura da belirtilen adreste , alıcının kimlik ibraz etmesi karşılığında kuryelerimiz tarafından teslim edilir. Adreste alıcının bulunamaması durumunda, kargoyu adrese getirdiğimize dair ihbar notu bırakılır ve kargo tekrar şubeye geri getirilir. Şubeye geri getirilen kargolar alıcısı tarafından 3 işgünü içerisinde ilgili şubeye gidilerek teslim alınmalıdır. Aksi takdirde kargo göndericinin bilgisi dahilinde çıkış şubesine iade edilmektedir.

Telefon İhbarlı (Şubede Teslimat)

Göndericinin talebi üzerine kargolarınızın size en yakın şubeye gönderilmesi ve alıcısının telefon ile aranılarak kargosunun teslime hazır olduğu bilgisinin verildiği hizmetimizdir Göndericiden alınan alıcı telefon numarası ile alıcı aranarak kargosunun ilgili şubeye ulaştığı bilgisi verilir. Bilgilendirme sonrasında şubelerimize gidip kimliğinizi ibraz ederek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

- site6 - bids6